Csatlakozz hozzánk

Aktuális állásajánlataink

A Pille-Hungária Zrt. pályázatot hirdet

Logisztikai és raktár vezető
pozíció betöltésére

Munkavégzés helye: Pille-Hungária Zrt. 6320 Solt, Nap u. 2/a

A Solton található telephelyünkre Logisztikai és raktár vezetőt keresünk, akinek feladata a vállalkozás logisztikai tevékenységének, raktári folyamatainak összefogása, működtetése és a területhez tartozó munkavállalók irányítása, vezetése.

Feladatok:
  • A raktár és logisztika teljes operatív és adminisztratív irányítása.
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel és szakmai vezetőkkel.
  • Raktárkészletek gondos, pontos, követhető tárolásának biztosítása a vállalatirányítási rendszeren belül.
  • A raktárkészlet teljes felelősségű felügyelete, nyilvántartása.
  • Árumozgások teljeskörű felügyelete.
  • Fuvarszervezők támogatása, fuvarszervezés és raktári munka összehangolása.
  • Logisztikai reklamációk kezelése, gyökér okok felderítése és megszüntetése.
  • A raktári és logisztikai csapat vezetése, motiválása, fejlesztése.
  • Teljesítményméréshez kapcsolódó kimutatások, riportok készítése.
  • A raktári és logisztikai költségek optimalizálása.
  • Javaslattétel a raktár mérőszámrendszerének alakítására.
  • Aktív részvétel a raktári folyamatok fejlesztésében a javaslattételtől a bevezetésig.
  • A munka és tűzvédelmi előírások betartásának ellenőrzése.
  • Az éves és évközi leltározási folyamat tervezése és operatív irányítása.
  • A raktárban használt berendezések ellenőrzése, javíttatása.
  • A raktárban és a raktárhoz kapcsolódó területeken a rend és tisztaság fenntartatása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent.
  • 2-3 éves logisztikai területen szerzett releváns vezetői tapasztalat.
  • Magas szintű Excel ismeret.
  • Elkötelezettség és komplex rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemlélet.
  • Erős vezetői és hatékony kommunikációs készségek.
  • Agilis személyiség, határozott fellépés.
  • Precizitás és megbízhatóság.
Előnyt jelent:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete.
Amit kínálunk:
  • Azonnali munkakezdési lehetőség.
  • Versenyképes fizetés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Stabil pénzügyi háttér, kiszámíthatóság.
Önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével várjuk:

E-mail-en: karrier@pillehungaria.hu

További információkért hívd a +3678/510534-es telefonszámot.

Üzletkötő

Feladatok:
  • Aktív, személyes kapcsolattartás a meglévő partnerekkel.
  • Vevői igények felmérése, árajánlatok készítése, ártárgyalás, reklamációkezelés.
  • Új partnerek felkutatása, ügyfélkapcsolatok kialakítása, árajánlatok készítése, ártárgyalások lebonyolítása.
  • Piackutatás.
  • Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, jelentések készítése.
Elvárások:
  • Pozitív, eredményorientált szemléletmód
  • Magabiztos kiállás és kiváló tárgyalóképesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Minimum középszintű végzettség
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetői gyakorlat
  • Értékesítés területen szerzett releváns tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Versenyképes juttatások
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (céges autó,telefon)
  • Napi munkavégzés fix régióban
  • Prémium minőségű, könnyen értékesíthető termékek
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő vállalat
Motivációs leveledet és önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével várjuk:

Beszerző

Feladatok:
  • A munkáltató működéséhez szükséges értékesítésre szánt anyagok, eszközök rögzített rend szerinti folyamatos biztosítása, készletekkel való gazdálkodás.
  • Beszerzési igények koordinálása.
  • Ajánlatkérés, ajánlatok kiértékelése, szerződéskötésben való részvétel.
  • Megrendelések kezelése, beszállítói teljesítések nyomonkövetése.
  • Napi kapcsolattartás és aktív együttműködés a beszállítói körrel.
  • Potenciális beszerzési források felkutatása, beszállítók versenyeztetése.
  • Társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás, a hatékony információáramlás biztosítása.
  • Riportok, kimutatások készítése; nyilvántartások, adatbázisok vezetése, napi adminisztratív feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Excel ismeret
  • Proaktív, önálló személyiség, magabiztos kiállás
  • Beszerzési területen szerzett releváns tapasztalat
  • Kiemelkedő Excel ismeret
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Azonnali munkakezdés

- Jelenleg nincs új állásajánlat -

Tudj meg többet rólunk

A Pille-Hungária Zrt. 100% magyar tulajdonban lévő gazdasági társaság. Fő célkitűzésünk sütőipari, cukrászati és gasztronómiai vállalkozások teljes körű, színvonalas alapanyag ellátása...